10 lat gwarancji na wymiennik kotłów kondensacyjnych


Program wydłużonej gwarancji


 

Vitocal_060_A

Vitocal 060-A

Pompa ciepła do c.w.u.

od 8 031 zł netto.

 

Kontakt

 

EUROTERM M. Martowicz i Ł.Martowicz Sp.J.

ul. Stefana Batorego 4

37-700 Przemyśl

 

Telefony kontaktowe:

+48 16 675 77 77

+48 16 678 44 33

+48 16 675 03 60

Fax: +48 16 678 54 75

 

e-mail: biuro@euroterm-polska.pl

 

Dział sprzedaży krajowej

Piotr Benedyk

e-mail: p.benedyk@euroterm-polska.pl

tel.: +48 16 6760360 w.10

Mariusz Grochala

e-mail: m.grochala@euroterm-polska.pl

tel.: +48 16 6760360 w.12

Jarosław Sochacki

e-mail: j.sochacki@euroterm-polska.pl

tel.: +48 16 6760360 w.13

Marek Korniak

e-mail: m.korniak@euroterm-polska.pl

tel.: +48 16 6760360 w.14

Elżbieta Lenczyk

e-mail: e.lenczyk@euroterm-polska.pl

tel.: +48 16 676 03 60 w.24

 

Dział sprzedaży eksportowej

Wojciech Robak

e-mail: w.robak@euroterm-polska.pl

tel.: +48 16 676 03 60 w.11

 

Dział logistyki

Jerzy Powąska

e-mail: j.powaska@euroterm-polska.pl

tel.: +48 16 676 03 60 w. 26

 

Dział transportu krajowego i międzynarodowego

Paweł Bocek

e-mail: p.bocek@euroterm-polska.pl

tel.: +48 16 676 03 60 w. 27

kom.: +48 661 285 364

Godziny pracy Salonu Firmowego:

 

poniedziałek – piątek:  7.00 – 17.00

sobota:  7.00 – 14.00

 

Formularz kontaktowy:

 

Dlaczego warto wybrać
rozwiązania systemowe Viessmann?

Konfigurator Systemu Ogrzewania

Poznaj program INSTALATOR

Bezpłatna wycena – zapytaj specjalistów Sprawdź!